Tähtis!

1 kuu tagasi (30. juuni, 2020)

Seoses AS Klaasmergi juulikuus olevate puhkustega võtab tellimuste ja hinnapakkumiste käsitlemine rohkem aega, vabandame. Kiireloomulistes küsimustes palun helistada telefonil +372 659 9250


Oleme suletud 22.juuni-24.juuni 2020

2 kuud tagasi (17. juuni, 2020)

Lp. Kliendid Oleme jaanipäeva nädalal suletud 22.juuni-24.juuni 2020. Soovime meeleolukat jaanipäeva!!


Milliseid aknaid inimesed eelistavad?

2 aastat tagasi (30. august, 2018)

Iga teine aknaostja eelistab plastikmaterjalidest aknaid ja see on ka arusaadav, sest plastaknad on omadustelt puitakendega võrdsed kui hinnalt umbes kaks korda odavamad. Kui sageli ka silmaga vaadates ei saa … Loe edasi “Milliseid aknaid inimesed eelistavad?”


Uued aknad

3 viga, mida tehakse uue akna valimisel

2 aastat tagasi (28. august, 2018)

Sama oluline, kui on kvaliteetsed aknad, on ka akende paigaldamine. Ka kõige soojapidavama akna omadused on võimalik ära nullida, kui paigaldus ei ole tehtud reegleid järgides. Kellelt valida aknad? Kõige … Loe edasi “3 viga, mida tehakse uue akna valimisel”


PVC aknad

Kui kaua PVC aknad kestavad?

2 aastat tagasi (25. august, 2018)

Head aknad kestavad üsna kaua. Eriti PVC aknad, sest plastik teadupäralt ju ei mädane ega kõdune ja kui veel nende eest hoolitseda nagu kord ja kohus, siis seda kauem püsivad … Loe edasi “Kui kaua PVC aknad kestavad?”


Liuguksed Komandor

Kas liuguks võiks rippuda laes või liikuda mööda põrandat?

2 aastat tagasi (23. august, 2018)

Kui liuguks on valitud, tuleb otsustada, kas ta ripub laes või liigub ka mööda põrandat, kuid millele peab selle valiku juures tähelepanu pöörama. Liuguksed saab lahterdada selle järgi, millised on … Loe edasi “Kas liuguks võiks rippuda laes või liikuda mööda põrandat?”


Liuguksed Komandor

Kuidas valida garderoobi õiged liuguksed?

2 aastat tagasi (21. august, 2018)

Suured garderoobikapid võtavad enda alla tihtipeale terve seina või pool sellest, mistõttu on neil oluline roll ruumikujunduses. Kõigepealt tuleb endale selgeks teha, kas garderoobi uksed on vaid praktilisel kaalutlusel. Kui … Loe edasi “Kuidas valida garderoobi õiged liuguksed?”


Liuguksed Komandor

Mida pidada silmas liugukse siinide paigaldamisel?

2 aastat tagasi (19. august, 2018)

Liuguks liigub mööda siine, kuid kas neid saab paigaldada igale poole, kas ma tahan siine näha või peavad nad olema peidetud, vastused neile ja veel teistelegi tekkivatele küsimustele saad sellest … Loe edasi “Mida pidada silmas liugukse siinide paigaldamisel?”


5 soovitust valimaks õige aken

5 punkti, mille järgi valida õige aken

2 aastat tagasi (18. august, 2018)

Selleks, et oma uute akendega täielikult rahule jääda, tuleb eelnevalt hästi läbi mõelda, mida on soov uute akendega saavutada. Hiljem on parandusi teha väga raske, sageli isegi võimatu, või kui, … Loe edasi “5 punkti, mille järgi valida õige aken”


Lükanduks

Kas valida liuglükanduks või kaldavatavusega lükanduks?

2 aastat tagasi (15. august, 2018)

Liuglükandukse või kaldavatavusega lükandukse valik sõltub suuresti ukseava suurusest, kasutusmugavusest, visuaali sobivusest ja rahalistest võimalustest. Kui sind vaevab küsimus, millist lükandust ja mille järgi mida eelistada, saad Klaasmerkist kindlasti abi. … Loe edasi “Kas valida liuglükanduks või kaldavatavusega lükanduks?”