Aknad ja uksed

image_pdfimage_print

Vali kvaliteetsed aknad, mis säästavad sooja ja summutavad müra!

Otsid aknaid, mis oleksid kvaliteetsed, soojust- ja heli isoleerivad või hoopis tipptasemel klaasi passiivmajale? Korralikud aknad muudavad elu mugavamaks ja säästavad energiat, investeerides kvaliteeti säästad suures pildis ka raha.

Klaasmerk kasutab kahe tuntud Saksa profiilitootja SCHÜCO ja PROFINE väljatöötatud aknaprofiili süsteeme. Kahe kaubamärgi vahe on profiilide mitmekesisus, akende erinevad projekteerimisvõimalused, brändi tuntus eri maades ja piirkondades ning hinnaklass.

SCHÜCO profiilidest aknaid oleme Eestis tootnud aastast 1993. Profine on Eestis olnud kümmekond aastat.

  • Pakume kvaliteetseid hea heliisolatsiooniga aknaid
  • Samuti väga soojapidavaid lahendusi
  • Pakume erilahendusi ja täpselt teie vajadustele vastavaid mõõte

Aknaid toodame 70 kuni 88 mm lengisügavusega. Valik sõltub akende kasutuskohast, aknale esitatavatest sooja- ja helipidavuse ning turvalisuse nõuetest. Erinevate lengisügavustega profiilidel on hinnaerinevus ning ka värvilahendused on süsteemidel erinevad.

Klaasmerki spetsialistid aitavad teil välja valida, valmistada ja paigaldada just teile kõige õigemad aknad. Enne hinnapakkumise esitamist küsime rohkelt lisaküsimusi, et aru saada teie reaalsetest vajadustest ja võimalustest, olles abiks ka pisidetailides ja lisaküsimustes.

Akende müük ja paigaldus tipptegijatelt – Klaasmerkist!

Tehtud tööde näited: