Raamiga liuguksed

image_pdfimage_print

Liuguksed Komandor

Mis on liuguksed?

Liuguksed on liugsüsteemina kasutatavad uksed, mis on valmistatud täpselt kliendile vajalike mõõtude järgi. Saadaval on liugsüsteeme, mis jagunevad kaheks erinevaks variandiks: raamiga ja täisklaasist.

Meie valmistame raamiga liuguksi Kanada kontserni KOMANDOR väga kvaliteetsetest ja stiilsetest teras- ja alumiiniumprofiilidest. Profiile on mitmes erinevas värvitoonis: valge, must, pronks, alumiinium, kirss, tamm, vaher, mahagon, pöök jne.

Selleks, et muuta interjöör veelgi huvitavamaks, võib uste sees kasutada erinevate toonidega peegleid, melamiinplaate või mattklaasi. Kõigile neile materjalidele on võimalik peale printida ka mustreid või kliendi valitud foto. Vaheliiste kasutades saab uksed jagada kõrgussuunas osadeks, näiteks 1/3 melamiinplaat ja 2/3 peegel.

Täisklaasist liugsüsteemidel pole raami, klaas nn ripub, tekitades puhtama ja minimalistlikuma visuaali. Täisklaasist liugsüsteemid sobivad hästi näiteks vaheusteks.

Kus sobib liuguksi kasutada?

  • Terasprofiilidest liuguksed on tavaliselt kasutuses seinakappide ja garderoobide usteks.

  • Alumiiniumprofiiliga liuguksed on lisaks kappidele kasutuses ka erinevate ruumide vaheusteks või ruumide eraldamiseks.

  • Täisklaasist liuguksed sobivad hästi näiteks vaheusteks.

Tehnilised andmed:

Kõik liugsüsteemid valmistame vastavalt kliendi mõõtude ja soovide järgi. Maksimaalsed mõõdud on kõrgusena 2800mm ja laiusena 5500mm, alumiiniumprofiilil 5000mm. Maksimaalne soovituslik ühe ukse laius on 1200mm ja uste arv kuni 6.

Küsi hinnapakkumist telefoni teel: 659 9252 või täida hinnapäringu vorm, mille leiad lehe alumiselt osalt.

Liuguksed Komandor

 

Liuguksed Komandor