Fotoklaas – Printklaas

image_pdfimage_print

Köögi prinditud taustaklaasi hind alates 120.- m².
Hind sisaldab: 4mm karastatud kirgas klaas, servad poleerlihvitud+ digitrükk 

Küsi pakkumist siit!

 

 

Mis on fotoklaas ehk printklaas?

Fotoklaas on klaas, mille peale on nanotehnoloogilise printeriga trükitud foto või muster. Dekoratiivse pealetrükitud kujunduse saab tellida nii klaasile, peeglile kui ka teistele tasapinnalistele materjalidele, näiteks plast, puit, metall, tekstiil jne. Printklaas ehk fotoklaas pakub rohkelt huvitavaid kasutusvõimalusi nii sisustuses kui välispiiretes.

Printimiseks kasutame kliendi poolt saadetud mustrit või pilti. Samas on võimalik valida foto ka meie enda pildipangast või osta see tasulisest pildipangast: shutterstock.com.

Kus sobib fotoklaasi kasutada?

Foto- ehk printklaas võimaldab luua efektset disaini nii kööki, sisustusse kui ka välisfassaadile. Kõige sagedamini kasutatakse prinditud klaase vaheseintel, köögitaustal, rõdu- ja trepipiiretes, mööbliklaasidel, dušikabiinidel, sisekujunduse elementidel, liug- ja lükanduksed, peeglites ja isegi fassaadide terviklahendustena.

Tehnilised andmed:

Meie nanotehnoloogiline printer loob väga terava kujutise resolutsiooniga kuni 1440 dpi. Printimise suurim mõõt on 1850x3000mm.

Klaasile ja peeglile printimisel pakume järgmisi variante:

läbikumav print – pilt on tajutav, aga kuna see on ilma taustata, siis on klaas hoolimata prindist siiski läbinähtav.
taustvärvitud print – prinditud pildi taust on kaetud, mistõttu pole klaas läbinähtav ja pilt on väga konkreetselt esil.
LED-valgustatav print – servadesse pandud led-valgustusribad tõstavad klaasile prinditud mustri esile ja tekitavad ilusa kuma ning valguse. Sobib hästi piirete ja logode kasutamiseks. NB! Led-valgustusribasid me ise ei paku!

Fotoklaas kööki taustaks, sisustusse või fassaadile!