Müügiesindused

image_pdfimage_print

JUHATUS

Juhatuse liige Juhatuse liige 
Ain Kirnmann Raul Uuspõld
Tel. 659 9221 Tel. 659 9222
ain@klaasmerk.ee raul@klaasmerk.ee

RAAMATUPIDAMINE

Pearaamatupidaja
Anu Lill
Tel. 659 9225
anu@klaasmerk.ee

 

Raamatupidaja Raamatupidaja – personalijuht
Tiiu Muska Reet Tutt 
Tel. 659 9235 Tel. 659 9220
tiiu@klaasmerk.ee reet@klaasmerk.ee

TALLINNA MÜÜGIESINDUS

Müügisekretär-kassapidaja
Anne Ruuder
Tel. 659 9250
anne@klaasmerk.ee

 

Müügijuht (Profilit, eriklaasid) Projektijuht (klaaspakett)
Marek Perendi Andrus Pillesson
Tel. 659 9251 Tel. 659 9253
marek@klaasmerk.ee andrus@klaasmerk.ee

 

Projektijuht (sisustusklaasid) Tootmisjuht (sisustusklaasid)
Andrus Vainola Andres Kasvandik
Tel. 659 9252 Tel. 659 9223
andrusv@klaasmerk.ee andres@klaasmerk.ee

 

Tootmisjuht (klaaspaketid ja klaasilõikus) Avatäidete osakonna juhataja
Raivo Pillesson Raino Kalekin
Tel. 659 9224 Tel. 659 9231
raivo@klaasmerk.ee raino@klaasmerk.ee

 

Projektijuht (aknad- uksed) Projektijuht (aknad- uksed)
Signe Sui Eduard Kamp
Tel. 659 9233 Tel. 659 9236
signe@klaasmerk.ee  eduard@klaasmerk.ee

 

Projektijuht (aknad- uksed) Paigaldusosakonna meister (aknad- uksed)
Jelena Mastjugin Tiit Jõgisoo
Tel. 659 9234 Tel. 659 9232
jelena@klaasmerk.ee tiit@klaasmerk.ee

 

Tremco ehituskeemia müügiesindaja
Indrek Lill
Tel. 505 0787
indrek.lill@tremco-illbruck.com

RAKVERE MÜÜGIESINDUS

Rakvere müügiesinduse juhataja
Ivar Uuspõld
Tel. 322 3786
ivar@klaasmerk.ee

TARTU MÜÜGIESINDUS

Tartu müügiesinduse juhataja Projektijuht (klaasid- klaaspaketid)
Gunnar Mehine Jaanus Runthal
Tel. 733 7543
Mob. 510 0647
Tel. 733 7542
Mob. 505 5223
gunnar@klaasmerk.ee jaanus@klaasmerk.ee

SOOME MÜÜGIESINDAJA

Müügiesindaja
Kauko Saarinen
Tel. 040 760 3410
kauko.saarinen@msoynet.com