8 põhjust, miks eelistada plastikaknaid

Tutvudes kaheksa plastikakende eelistamise põhjustega, ei tundugi enam valiku tegemine keeruline ning saad asuda kohe tegutsema!

1. Suur usaldusväärsus
Plastikaknaid (PVC) on Eestis paigaldatud üle 25 aasta. Plastikmaterjalidest aknaid eelistab iga teine klient.

2. Soojapidavus
Aina rohkem on tellijate seas neid, kes soovivad aknaid, mis säästavad sooja. Plastikaknaid tuntakse kui aknaid, mis kindlustavad suure soojus- ja müraisolatsiooni. Aknaraamide kambriline ehitus ja kaasaegsed tihendid muudavad plastikaknad soojadeks ja õhutihedateks.

3. Pikk kestvusaeg
Plastikmaterjal on ennast aknatööstuses õigustanud kui UV ja ilmastikukindel materjal, millel on kõrge vastupidavus külmale, päikesele ja sademetele. Plastik peab vastu pikki aastaid!

4. Hea hinna- ja kvaliteedisuhe
Plastikakendel on ka hinnaeelis võrreldes teiste materjaligruppidega. Akende tellimine sõltub sellest, millises keskkonnas asuvale hoonele aknaid soovitakse. Kui hoonel puuduvad kõrgendatud soojus- ja müraisolatsiooni nõuded, saab plastikaknad ette suhteliselt taskukohase hinnaga. Võrreldes neid aknaid teiste materjalidega, on hinnavahe märgatav.
Samas on valikus ka aknaid kliendile, kes vajavad suurt soojuse- ja helipidavust. Ning ka see on teiste toodetega võrreldes soodsam.

5. Lai võimalustevalik
Plastikakende valikul saab lähtuda nende sobivusest keskkonda, sest aknaid toodetakse vastavalt tellija mõõtudele ja fantaasiale. Need võivad olla nii tavalised neljakandilised, kolmnurksed, ümar- või kaaraknad kui ka aknad rõdu-, välis- või lükandustele. Aknamaterjalidel on ka lai pinnakatte värvivalik. Raame on võimalik tellida ka puiduimitatsiooniga.

6. Kõrge turvalisus
Plastikaknad on turvaliselt käsitletavad ja ohutud lisaks täiskasvanutele ka lastele. Lisaks on võimalik tellida akendele turvaklaasid ja lapselukud, et klaasidesse kukkudes iseennast ei vigastaks, lapsed aknast alla ei kukuks ja kurikaelad sisse ei pääseks.

7. Kerge hooldada
Plastikaknad on kergesti hooldatavad. Neid ei pea värvima, nad ei pleegi päikese mõjul, neid ei kahjusta niiskus ega päike ning nad vajavad vähe hooldust. Piisab vaid raamide ja klaaside pesemisest, tihendite silikoonõliga määrimisest ning vajadusel suluste puhastamisest ja õlitamisest.

8. Mugavus
Paigaldame plastikaknaid 1993. aastast ja teame, et uued aknad muudavad elu mugavamaks ja säästavad energiat. Meie spetsialistid aitavad teil välja valida, valmistavad ning paigaldavad just sellised aknad, mis vastavad täielikult teie soovidele!

Tutvu Klaasmerki plastikakende valikuga siin!