Kinnitustarvikud

image_pdfimage_print

Klaaside ja peeglite kinnitamiseks ning paigaldamiseks seina, põrandasse või lakke on väga palju erinevaid võimalusi ja vahendeid.

Meil on pakkuda peeglite kinnitamiseks seintelei J-liistu (valge ja alumiinium), mille abil on lihtne peegleid paigaldada ja hiljem neid ka ära võtta. Üldjuhul aga tänapäeval peeglid seintele liimitakse spetsiaalse liimiga.

Klaasist vaheseinte, uste ja piirete kinnitamiseks on valik laiem. Seinaklaaside kinnitamiseks on pakkuda spetsiaalne 35mm kõrgune alumiiniumist raamprofiil, millega saab paigaldada 8 ja 10 millimeetriseid seinaklaase. Klaase võib kinnitada selle profiiliga kas kahest, kolmest või neljast küljest.

Klaasustele on pakkuda mitut erinevat varianti hingesid (kroom ja alumiinium). Osad hinged on 90kraadi juures fikseeritavad, osad on tavalised nn. saunauksehinged.

Rõdu- ja trepipiirete kinnitamiseks on pakkuda kolme erinevat kinnituskandurit, milledega on võimalik paigaldada 6-12 mm paksusega klaase. Kandureid on võimalik kinnitada sirgele seinale, kui ka torule läbimõõduga 27-33 mm või 48-50 mm.

Klaasriiulite kinnituseks on olemas kahte erinevat suurust ja riiulikandureid (alumiinium ja kroom).
Pakume lahendusi ka klaasist trepiastmete ja varikatuste kinnitamiseks.

Klaasukse_hing