Müügiesindused

image_pdfimage_print

JUHATUS

Juhatuse liige Juhatuse liige 
Ain Kirnmann Raul Uuspõld
Tel. 659 9221 Tel. 659 9222
ain@klaasmerk.ee           raul@klaasmerk.ee


RAAMATUPIDAMINE

Pearaamatupidaja Raamatupidaja Raamatupidaja – personalijuht
Anu Lill Tiiu Muska Reet Tutt 
Tel. 659 9225 Tel. 659 9235 Tel. 659 9220
anu@klaasmerk.ee           tiiu@klaasmerk.ee           reet@klaasmerk.ee


TALLINNA MÜÜGIESINDUS

Müügisekretär-
kassapidaja
Müügijuht 
(Profilit, eriklaasid)
Projektijuht 
(klaaspakett)
Anne Ruuder Marek Perendi Andrus Pillesson
Tel. 659 9250 Tel. 659 9251 Tel. 659 9253
anne@klaasmerk.ee marek@klaasmerk.ee andrus@klaasmerk.ee
     
Projektijuht 
(sisustusklaasid)
Tootmisjuht
(sisustusklaasid)
Tootmisjuht (klaaspaketid
ja klaasilõikus)
Andrus Vainola Andres Kasvandik Raivo Pillesson
Tel. 659 9252 Tel. 659 9223 Tel. 659 9224
andrus.vainola@klaasmerk.ee      andres@klaasmerk.ee raivo@klaasmerk.ee
     
Tremco ehituskeemia
müügiesindaja
Avatäidete osakonna
juhataja
Projektijuht
(aknad- uksed)
Indrek Lill Raino Kalekin Signe Sui
Tel. 505 0787 Tel. 659 9231  Tel. 659 9233
tremco@uninet.ee raino@klaasmerk.ee signe@klaasmerk.ee 
     
Projektijuht
(aknad- uksed)
Paigaldusosakonna
meister (aknad- uksed) 
 
Eduard Kamp Tiit Jõgisoo  
Tel. 659 9236 Tel. 659 9232  
eduard@klaasmerk.ee tiit@klaasmerk.ee  


RAKVERE MÜÜGIESINDUS

Rakvere
müügiesinduse juhataja               
Ivar Uuspõld  
Tel. 322 3786  
ivar@klaasmerk.ee  


TARTU MÜÜGIESINDUS

Tartu müügiesinduse juhataja Projektijuht (klaasid- klaaspaketid) Projektijuht (aknad-uksed)
Gunnar Mehine Jaanus Runthal Silver Valli
Tel. 733 7543 Tel. 733 7542 Tel. 733 7545
gunnar@klaasmerk.ee jaanus@klaasmerk.ee silver@klaasmerk.ee


SOOME MÜÜGIESINDAJA

Müügiesindaja
Kauko Saarinen
Tel. 040 760 3410
nykylasi@kolumbus.fi